TOPKAYALAR GIDA YEM VE PAZARLAMA - Firma Bilgileri

TOPKAYALAR GIDA YEM VE PAZARLAMA

Turgay TOPKAYA
4514 inceleme

Firmanın İletişim Bilgileri

  • Karapinar Mah. 1204 Sk. Toptancilar Sit. No:17-19 ORDU - Ordu Türkiye
  • 0535 957 66 88
  • turgaytopkaya@yahoo.com
  • Boztepe 85400159949

Firma Hakkında

Topkayalar kimdir ?

Ordu Delikkaya köyünde yerleşik Manavoğulları sülalesine bağlı yedi kardeşten ikisi olan Merhum Mecit ve Merhum Salih Topkaya; 1960 yılında birlikte ticarete atıldılar. İki kardeş, Ordu’nun meşhur Takıl pazarı merkez olmak üzere,  Ordu ve Giresun ilçelerinde fındık manavlığı yaparak ticarete başladılar.

Oğulları 1980’de Topkaya Ticaret’i kurarak, gıda toptancılığı alanında Ordu’nun sayılı esnaflarından biri oldular. 1996 yılında, Topkayalar Gıda Limited Şirketi adıyla şirketleşen firma, bugün Ordu Altınordu ilçesi Şarkiye Mahallesindeki satış mağazası ile,  geleneksel anlamda ülkemizdeki en eski “toptan fiyatına perakende satış” mağazalarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Ordu ve Giresun bölgesinde gıda toptancılığı faaliyetine de devam eden Topkayalar’ın; ayrıca 2014 yılından itibaren “Topkayalar Yumurta” markasıyla özenle paketlediği yumurtalar, müşterilerine en güvenilir şekilde ulaştırılmaktadır.

Geçmişi 1960’lara uzanan “Topkayalar”, ikinci ve üçüncü kuşak Topkayalar ile yoluna emin adımlarla devam ederken, şimdi de “Topkayalar Bal” ve “Honeytolia Bal” markalarıyla, Ordu Arıcılık Enstitüsü, Ordu Arıcı Yetiştiricileri Birliği ve BALMER A.Ş uzmanlığıyla,  bal sektöründe ülke ve dünya pazarlarına hazırlanıyor.    

 

 

Firmanın Ürün Grupları

  • Bal

Firmanın Belgelerihttp://www.bal-mer.com/TR-TOPKAYALAR-GIDA-YEM-VE-PAZARLAMA.aspx